Today matches ( Soccer Events )




sport tips


  order by: Kick-off time   League                                                                    

Kick-off time League Match Result
1:00 New Zealand , Football Championship Wellington Phoenix Res 2 - Hamilton
1:30 Australia , National Youth League Brisbane U21 - Adelaide U21
10:30 Sri Lanka , Champions League Saunders - Police
10:30 Sri Lanka , Champions League Negombo Youth - Pelicans SC
11:00 Spain , Tercera Division Melistar - Juventud Torremolinos
11:00 Turkey , Tff 1 Lig Gaziantepspor - Denizlispor
11:00 Turkey , Tff 1 Lig Boluspor - Eskisehirspor
11:00 Philippines , Pfl Ceres - Global
11:00 Germany , Dfb Junioren Pokal Hoffenheim U19 - Schalke U19
11:00 Germany , Junioren Bundesliga West Leverkusen U19 - Dortmund U19
11:00 Turkey , Tff 3 Lig Group 3 Arsinspor - Utas Usakspor
11:15 Asia , East Asian Championship Japan - South Korea
11:30 Turkey , Tff 3 Lig Group 3 Payasspor - Tepecik
11:30 Turkey , Spor Toto 2 Lig Red Group Sariyer - Tuzlaspor
11:30 Turkey , Spor Toto 2 Lig Red Group Sancaktepe - Mersin
11:30 Turkey , Spor Toto 2 Lig Red Group Inegolspor - Sivas Belediyespor
11:30 Turkey , Spor Toto 2 Lig White Group Pendikspor - Karagumruk
11:30 Turkey , Spor Toto 2 Lig White Group Hacettepe - Anadolu Selcukspor
11:30 Turkey , Tff 3 Lig Group 1 Bergama Bld. - Kemerspor 2003
11:30 Turkey , Tff 3 Lig Group 3 Kocaelispor - Ankara Adliyespor
12:00 Turkey , Super Lig Genclerbirligi - Kasimpasa
12:00 Australia , A League Perth Glory - Wellington Phoenix
12:15 Portugal , Segunda Liga Gil Vicente - Academico Viseu
13:00 South Africa , First Division Highlands - Cape Town All Stars
13:00 Italy , Primavera 1 Inter U19 - Napoli U19
13:00 India , I League East Bengal - Churchill Brothers
13:00 Germany , Oberliga Nofv Nord Schwerin - 1.FC Frankfurt
13:00 Germany , Oberliga Nofv Nord CFC Hertha - Wismar
13:00 Germany , 2 Bundesliga Regensburg - Arminia Bielefeld
13:00 Germany , 2 Bundesliga Kaiserslautern - Nurnberg
13:00 Germany , 2 Bundesliga Aue - Heidenheim
13:00 Germany , Junioren Bundesliga West Koln U19 - Bochum U19
13:00 Germany , 3 Liga Jena - Wehen
13:00 Germany , Regionalliga Nordost Oberlausitz - Auerbach
13:00 Ethiopia , Premier League Awassa - Dire Dawa
13:00 Albania , Super League Vllaznia - Kamza
13:00 Albania , Super League Lushnja - Skenderbeu
13:15 Saudi Arabia , Saudi Professional League Al-Taawon - Al-Fateh
13:30 Cyprus , Division 2 Ethn. Assias - Paralimni
13:30 Cyprus , Division 2 Karmiotissa - Paeek
13:30 Germany , Regionalliga Nordost Luckenwalde - Berliner AK 07
13:30 England , Premier League Leicester - Crystal Palace
13:30 Cyprus , Division 2 Zakakiou - Halkanoras
13:30 Cyprus , Division 2 Voroklinis - Thoi Lakatamias
13:30 Cyprus , Division 2 Omonia Aradippou - Othellos Athienou
13:30 Turkey , Tff 1 Lig Rizespor - Umraniyespor
13:30 Scotland , Premiership Aberdeen - Hibernian
14:00 Germany , Oberliga Niedersachsen Arminia Hannover - SVG Gottingen
14:00 Germany , 3 Liga Hansa Rostock - Lotte
14:00 Germany , 3 Liga Magdeburg - Sonnenhof Grossaspach
14:00 Germany , 3 Liga Preussen Munster - Erfurt
14:00 Germany , 3 Liga Unterhaching - SV Werder Bremen II
14:00 Germany , 3 Liga Wurzburger Kickers - Meppen
14:00 Germany , 3 Liga Zwickau - Chemnitzer
14:00 Germany , Regionalliga West Oberhausen - Rodinghausen
14:00 Germany , Regionalliga West Erndtebruck - Verl
14:00 Germany , Regionalliga West Alemannia Aachen - Viktoria Koln
14:00 Germany , Regionalliga West Wiedenbruck - Bonner
14:00 Greece , Super League Kerkyra - Atromitos
14:00 Greece , Football League Dramas - Chania Kissamikos
14:00 Greece , Football League Karaiskakis - Trikala FC
14:00 Greece , Football League Sparti - Panserraikos
14:00 Greece , Division C Triglia R. - Diagoras Agias
14:00 Greece , Division C Volos NFC - Digenis Neochori
14:00 Malta , Premier League Naxxar Lions - Balzan
14:00 Malta , Premier League Senglea Athletics - Sliema
14:00 Netherlands , Tweede Divisie Barendrecht - AFC
14:00 Netherlands , Tweede Divisie HFC - Jong Sparta Rotterdam
14:00 Romania , Liga 1 Concordia - Gaz Metan Medias
14:00 Tunisia , Ligue Professionnelle 1 Stade Tunisien - Esperance Tunis
14:00 Greece , Division C Ialisos - Diagoras
14:00 Malta , Division 1 Qormi - Vittoriosa
14:30 South Africa , Premier League Mamelodi Sundowns - Bloem Celtic
14:30 South Africa , Premier League Chippa Utd. - Polokwane
14:30 Italy , Primavera 2 Spezia U19 - Empoli U19
14:30 Italy , Primavera 2 Salernitana U19 - Ascoli U19
14:30 Italy , Primavera 2 Pescara U19 - Crotone U19
14:30 Italy , Primavera 2 Palermo U19 - Cagliari U19
14:30 Italy , Primavera 2 Novara U19 - Brescia U19
14:30 Italy , Primavera 2 Cremonese U19 - Carpi U19
14:30 Italy , Primavera 2 Cesena U19 - Parma U19
14:30 Italy , Primavera 2 Bari U19 - Benevento U19
14:30 Italy , Primavera 1 Verona U19 - Sassuolo U19
14:30 Italy , Primavera 1 Torino U19 - Genoa U19
14:30 Italy , Primavera 1 Sampdoria U19 - Lazio U19
14:30 Italy , Primavera 1 Atalanta U19 - Bologna U19
14:30 Italy , Primavera 1 AS Roma U19 - Chievo U19
14:30 Italy , Serie C Group B Vicenza - AlbinoLeffe
14:30 Italy , Serie C Group B Mestre - Sudtirol
14:30 Italy , Serie C Group B Gubbio - Padova
14:30 Italy , Serie C Group A Siena - Prato
14:30 Germany , Oberliga Niederrhein Hilden - SW Essen
14:30 South Africa , First Division Mbombela - Uthongathi
14:30 South Africa , First Division Pretoria U. - Real Kings
14:30 South Africa , First Division Richards Bay - Black Leopards
14:30 South Africa , First Division Royal Eagles - Ubuntu Cape Town
14:30 South Africa , First Division Tshakhuma - Super Eagles
14:30 South Africa , First Division Witbank - Stellenbosch
14:30 Turkey , Super Lig Alanyaspor - Sivasspor
14:30 Rwanda , National Football League Kiyovu - Marines
14:30 Italy , Serie D Group D Sasso Marconi - Mezzolara
14:55 France , Ligue 2 Reims - Valenciennes
15:00 World , Fifa Club World Cup Al Jazira - Pachuca
15:00 Scotland , Lowland League Whitehill Welfare - Hawick Royal Albert
15:00 Scotland , Lowland League Vale Of Leithen - Edusport Academy
15:00 Scotland , Lowland League Selkirk - Civil Service Stroll
15:00 Northern Ireland , Nifl Championship PSNI - Newry City
15:00 Italy , Primavera 1 Fiorentina U19 - AC Milan U19
15:00 Italy , Serie B Pro Vercelli - Spezia
15:00 Italy , Serie B Perugia - Bari
15:00 Italy , Serie B Parma - Cesena
15:00 Italy , Serie B Palermo - Ternana
15:00 Italy , Serie B Entella - Salernitana
15:00 Italy , Serie B Cremonese - Empoli
15:00 Italy , Serie B Carpi - Frosinone
15:00 Italy , Serie B Avellino - Ascoli
15:00 Italy , Serie A Inter - Udinese
15:00 Israel , Ligat Ha Al Maccabi Petah Tikva - Moadon Sport Ashdod
15:00 France , National Creteil - Red Star
15:00 Cyprus , First Division Aris - Anorthosis
15:00 Croatia , 1 Hnl D. Zagreb - Cibalia
15:00 Algeria , Ligue 1 USM Blida - USM Alger
15:00 Algeria , Ligue 1 Harrach - Biskra
15:30 Spain , Tercera Division Elche CF Ilicitano - Rayo Ibense
15:30 Wales , Premier League Cardiff Metropolitan - Bala
15:30 Wales , Premier League Aberystwyth - Prestatyn
15:30 Spain , Tercera Division SCD Durango - Alaves B
15:30 Poland , Ekstraklasa Pogon Szczecin - Arka Gdynia
15:30 Netherlands , Tweede Divisie Lisse - IJsselmeervogels
15:30 Netherlands , Tweede Divisie Kozakken Boys - Lienden
15:30 Netherlands , Tweede Divisie GVVV - HHC
15:30 Netherlands , Tweede Divisie Excelsior Maassluis - VVSB
15:30 India , Isl Delhi Dynamos - Goa
15:30 Germany , Bundesliga Werder Bremen - Mainz
15:30 Germany , Bundesliga Stuttgart - Bayern Munich
15:30 Germany , Bundesliga FC Koln - Wolfsburg
15:30 Germany , Bundesliga Eintracht Frankfurt - Schalke
15:30 Germany , Bundesliga Augsburg - Freiburg
15:30 Ethiopia , Premier League Dedebit - Sidama Bunna
15:45 Spain , Tercera Division Cirbonero - Beti Kozkor
15:45 Spain , Tercera Division R. Oviedo B - Llanes
15:45 Spain , Segunda Division B Group 2 Lealtad - Barakaldo
15:45 Saudi Arabia , Saudi Professional League Al Batin - Al-Ittihad FC
16:00 Scotland , League Two Edinburgh City - Stenhousemuir
16:00 Scotland , League Two Cowdenbeath - Clyde
16:00 Scotland , League Two Berwick - Peterhead
16:00 Scotland , League Two Annan - Stirling
16:00 Scotland , League One Stranraer - Forfar Athletic
16:00 Scotland , League One Raith - Albion Rovers
16:00 Scotland , League One East Fife - Ayr
16:00 Scotland , League One Alloa - Arbroath
16:00 Scotland , Championship St. Mirren - Dunfermline
16:00 Scotland , Championship Queen of South - Dundee Utd
16:00 Scotland , Championship Livingston - Morton
16:00 Scotland , Championship Inverness - Dumbarton
16:00 Scotland , Championship Falkirk - Brechin
16:00 Scotland , Premiership Rangers - St Johnstone
16:00 Scotland , Premiership Kilmarnock - Motherwell
16:00 Scotland , Premiership Hamilton - Ross County
16:00 Scotland , Premiership Dundee FC - Partick
16:00 Portugal , Segunda Liga Sporting B - Varzim
16:00 Portugal , Segunda Liga Guimaraes B - Benfica B
16:00 Portugal , Segunda Liga CD Cova da Piedade - Real SC
16:00 Portugal , Segunda Liga Braga B - FC Porto B
16:00 Northern Ireland , Nifl Championship Portadown - Lurgan Celtic
16:00 Northern Ireland , Nifl Premiership Linfield - Warrenpoint
16:00 Northern Ireland , Nifl Premiership Glenavon - Crusaders
16:00 Northern Ireland , Nifl Premiership Dungannon - Ards
16:00 Northern Ireland , Nifl Premiership Cliftonville - Glentoran
16:00 Northern Ireland , Nifl Premiership Ballymena - C. Rangers
16:00 Northern Ireland , Nifl Premiership Ballinamallard - Coleraine
16:00 Netherlands , Tweede Divisie De Dijk - Katwijk
16:00 Morocco , Elite 2 Sale - Kasba Tadla
16:00 Malta , Premier League Mosta - Valletta
16:00 Jordan , Jordan Cup Al Jazeera Amman - Al-Faisaly Amman
16:00 Germany , Oberliga Niederrhein TuRU Dusseldorf - Baumberg
16:00 Germany , Oberliga Niederrhein Speldorf - SSVg Velbert
16:00 Germany , Oberliga Niederrhein Bocholt - Germania Ratingen
16:00 England , Fa Trophy Wrexham - Harrogate
16:00 England , Fa Trophy Workington - Hartlepool
16:00 England , Fa Trophy Woking - Maidenhead
16:00 England , Fa Trophy Whitehawk - St. Albans
16:00 England , Fa Trophy Wealdstone - Wingate & Finchley
16:00 England , Fa Trophy Warrington - Altrincham
16:00 England , Fa Trophy Torquay - Maidstone
16:00 England , Bostik League Burgess Hill - Merstham
16:00 England , Bostik League Brightlingsea - Staines
16:00 England , Northern Premier League Shaw Lane - Witton
16:00 England , Northern Premier League Rushall - Whitby
16:00 England , Northern Premier League Nantwich - Stalybridge
16:00 England , Northern Premier League Hednesford - Barwell
16:00 England , Northern Premier League Grantham Town - Buxton
16:00 England , Northern Premier League Farsley - Matlock
16:00 England , Northern Premier League Coalville - Stafford
16:00 England , Southern Premier League Stratford - Biggleswade Town
16:00 England , Southern Premier League Royston - Tiverton
16:00 England , Southern Premier League Redditch - St. Neots
16:00 England , Southern Premier League Kings Lynn - Slough
16:00 England , Southern Premier League Hitchin - Kettering
16:00 England , Fa Trophy Sutton - Truro
16:00 England , Fa Trophy Spennymoor - Gainsborough
16:00 England , Fa Trophy Solihull - Tranmere
16:00 England , Fa Trophy Nuneaton - Barrow
16:00 England , Fa Trophy Leamington - Stourbridge
16:00 England , Fa Trophy Lancaster - Stockport
16:00 England , Fa Trophy Kidderminster - York
16:00 England , Fa Trophy Hendon - Bath City
16:00 England , Fa Trophy Hartley Wintney - Bromley
16:00 England , Fa Trophy Haringey Borough - Leyton Orient
16:00 England , Fa Trophy Hampton & Richmond - Heybridge
16:00 England , Fa Trophy Halifax - Macclesfield
16:00 England , Fa Trophy Gateshead - Guiseley
16:00 England , Fa Trophy Ebbsfleet - Eastleigh
16:00 England , Fa Trophy East Thurrock - Aldershot
16:00 England , Fa Trophy Dover Ath. - Eastbourne Borough
16:00 England , Fa Trophy Dartford - Boreham Wood
16:00 England , Fa Trophy Chorley - Marine
16:00 England , Fa Trophy Chester - Fylde
16:00 England , Fa Trophy Chesham - Weston
16:00 England , Fa Trophy Braintree - Brackley
16:00 England , Fa Trophy Blyth Spartans - Telford
16:00 England , Fa Trophy Billericay - Havant & Waterlooville
16:00 England , Bostik League Tooting & Mitcham - Thurrock
16:00 England , Bostik League Tonbridge - Dulwich Hamlet
16:00 England , Bostik League Needham Market - Metropolitan
16:00 England , Fa Trophy Taunton - Bognor
16:00 Tunisia , Ligue Professionnelle 1 Sfaxien - Gabes
16:00 Spain , Segunda Division B Group 4 Lorca Deportiva - CD Badajoz
16:00 Spain , Segunda Division B Group 3 Valencia B - Badalona
16:00 Spain , Segunda Division B Group 3 Llagostera - Hercules
16:00 Spain , Laliga2 Osasuna - Numancia
16:00 Scotland , Highland League Turriff Utd - Wick Academy
16:00 Scotland , Highland League Strathspey Thistle - Fort William
16:00 Scotland , Highland League Lossiemouth - Nairn County
16:00 Scotland , Highland League Huntly - Inverurie Loco Works
16:00 Scotland , Highland League Deveronvale - Rothes
16:00 Scotland , Highland League Cove Rangers - Forres Mechanics
16:00 Scotland , Highland League Clachnacuddin - Formartine Utd
16:00 Scotland , Highland League Buckie Thistle - Keith
16:00 Scotland , Highland League Brora Rangers - Fraserburgh
16:00 Scotland , Lowland League Gala Fairydean - Dalbeattie Star
16:00 Scotland , Lowland League Edinburgh University - BSC Glasgow
16:00 Scotland , Lowland League East Stirlingshire - East Kilbride
16:00 Scotland , Lowland League Cumbernauld Colts - Gretna 2008
16:00 Algeria , Ligue 1 Hussein Dey - Medea
16:00 Algeria , Ligue 1 Bel Abbes - ES Setif
16:00 Cyprus , First Division Achnas - Omonia
16:00 Austria , Tipico Bundesliga Salzburg - LASK Linz
16:00 England , League One Rochdale - Oxford Utd
16:00 England , League One Portsmouth - Bury
16:00 England , League One Northampton - Walsall
16:00 England , League One Gillingham - Bristol Rovers
16:00 England , League One Doncaster - Oldham
16:00 England , League One Blackburn - Charlton
16:00 England , League One AFC Wimbledon - Wigan
16:00 England , Championship Sunderland - Fulham
16:00 England , Championship Preston - Sheffield Utd
16:00 England , Championship Millwall - Middlesbrough
16:00 England , Championship Leeds - Norwich
16:00 England , Championship Ipswich - Reading
16:00 England , Championship Derby - Aston Villa
16:00 England , Championship Bristol City - Nottingham
16:00 England , Championship Brentford - Barnsley
16:00 England , Championship Bolton - Burton
16:00 England , Championship Birmingham - QPR
16:00 England , Premier League Watford - Huddersfield
16:00 England , Premier League Stoke - West Ham
16:00 England , Premier League Chelsea - Southampton
16:00 England , Premier League Brighton - Burnley
16:00 England , Premier League Arsenal - Newcastle
16:00 England , League One Rotherham - Plymouth
16:00 England , Vanarama National League South Hemel - Chelmsford
16:00 England , League Two Wycombe - Chesterfield
16:00 England , League Two Notts County - Grimsby Town
16:00 England , League Two Mansfield - Yeovil
16:00 England , League Two Lincoln City - Accrington
16:00 England , League Two Forest Green - Luton
16:00 England , League Two Exeter - Stevenage
16:00 England , League Two Crewe - Crawley Town
16:00 England , League Two Coventry - Cheltenham
16:00 England , League Two Carlisle - Port Vale
16:00 England , League Two Cambridge Utd - Newport
16:00 England , League Two Barnet - Morecambe
16:00 England , League One Southend - Bradford
16:00 England , League One Shrewsbury - Blackpool
16:00 England , League One Scunthorpe - Milton Keynes Dons
16:00 England , Southern Premier League Farnborough - Frome
16:00 England , Southern Premier League Dorchester - St Ives
16:00 England , Southern Premier League Banbury - Weymouth
16:00 England , Bostik League Enfield Town - Dorking
16:00 England , Bostik League Harlow - Folkestone
16:00 England , Bostik League Harrow - Leiston
16:00 England , Bostik League Kingstonian - Margate
16:00 Scotland , League Two Montrose - Elgin City
16:00 Morocco , Elite 2 Youssoufia Berrechid - Rachad Bernoussi
16:00 England , Southern Premier League Kings Langley - Merthyr Town
16:00 England , Southern Premier League Dunstable Town - Basingstoke
16:15 Spain , Laliga Ath Bilbao - Real Sociedad
16:15 Greece , Super League AEK Athens FC - Smyrnis
16:15 Malta , Premier League Hamrun - Tarxien
16:30 Italy , Serie C Group B Sambenedettese - Triestina
16:30 Spain , Tercera Division CD Coria - Trujillo
16:30 Spain , Tercera Division AD San Juan - CD Baztan
16:30 Spain , Tercera Division Atl. Astorga - Cristo Atletico
16:30 Spain , Segunda Division B Group 1 Coruxo FC - San Sebastian Reyes
16:30 Spain , Tercera Division Yeclano - La Union
17:00 Belgium , Proximus League Beerschot Wilrijk - St. Gilloise
17:00 Morocco , Botola Pro Berkane - RAC Casablanca
17:00 Morocco , Botola Pro Rapide Oued Zem - Hassania Agadir
17:00 Morocco , Botola Pro FUS Rabat - Olympique de Safi
17:00 Algeria , Ligue 1 Paradou - Constantine
17:00 Croatia , 1 Hnl Istra 1961 - Osijek
17:00 France , National 2 Group B Andrezieux - Monts
17:00 France , Ligue 1 Rennes - Paris SG
17:00 Spain , Tercera Division Rincon - Huetor Tajar
17:00 Spain , Tercera Division L Hospitalet - Palamos CF
17:00 Spain , Tercera Division CD Bunol - Roda
17:00 Spain , Segunda Division B Group 4 Ecija - Cartagena
17:00 South Africa , Premier League Free State Stars - Orlando Pirates
17:00 Portugal , Primeira Liga Feirense - Setubal
17:00 Israel , Ligat Ha Al Sakhnin - H. Akko
17:00 Spain , Tercera Division Ciudad Real - Azuqueca
17:00 Spain , Tercera Division El Palo - Maracena
17:00 France , National 2 Group D Le Havre II - Le Mans
17:15 Israel , Ligat Ha Al Ashkelon - Hapoel Haifa
17:30 Turkey , Super Lig Trabzonspor - Bursaspor
17:30 Spain , Tercera Division Santa Catalina Atletico - Alcudia
17:30 Senegal , Ligue 1 Diambars - Linguere
17:30 Senegal , Ligue 1 Casa - Sonacos
18:00 World , Fifa Club World Cup Real Madrid - Gremio
18:00 Spain , Tercera Division Amurrio Club - Aurrera de Vitoria
18:00 Spain , Laliga2 Valladolid - Lorca FC
18:00 Spain , Laliga2 Reus Deportiu - Granada CF
18:00 Poland , Ekstraklasa Sandecja Nowy S. - Lechia Gdansk
18:00 Netherlands , Tweede Divisie Achilles 29 - Rijnsburgse Boys
18:00 Italy , Serie A Torino - Napoli
18:00 France , National 2 Group D Lorient II - Vitre
18:00 France , National 2 Group C IC Croix - Amiens AC
18:00 France , National 2 Group C Furiani Agliani - Sainte-Genevieve
18:00 France , National 2 Group C Beauvais - Fleury-Merogis
18:00 France , National 2 Group B Epinal - Jura Sud
18:00 France , National 2 Group A Stade Bordelais - Nice II
18:00 France , National 2 Group A Marseille II - Hyeres
18:00 Cyprus , First Division APOEL - Nea Salamis
18:00 Belgium , Jupiler League St. Liege - Gent
18:00 Spain , Tercera Division Santfeliuenc - Asco
18:00 Spain , Tercera Division Panaderia Pulido San Mateo - Vera
18:00 Spain , Tercera Division Xerez CD - Cadiz CF B
18:00 Senegal , Ligue 1 ASEC Ndiambour - Generation F.
18:15 Spain , Tercera Division Lagun Onak - Beasain
18:15 Wales , Premier League Druids - Bangor City
18:30 Austria , Tipico Bundesliga Admira - Altach
18:30 Austria , Tipico Bundesliga Mattersburg - AC Wolfsberger
18:30 Austria , Tipico Bundesliga St. Polten - Rapid Vienna
18:30 England , Premier League Manchester City - Tottenham
18:30 Germany , Bundesliga Dortmund - Hoffenheim
18:30 England , Championship Cardiff - Hull City
18:30 Greece , Super League Platanias FC - PAOK
18:30 Italy , Serie C Group B Reggiana - Teramo
18:30 Netherlands , Eredivisie Heerenveen - Breda
18:30 Netherlands , Eredivisie Willem II - Zwolle
18:30 Spain , Laliga Eibar - Valencia
18:30 Spain , Tercera Division Sestao - Santuxu
18:30 Spain , Tercera Division Balmaseda - Real Sociedad C
19:00 France , National 2 Group D Boulogne - Rennes II
19:00 Spain , Segunda Division B Group 2 Arenas Club - Gijon B
19:00 Switzerland , Super League St. Gallen - Sion
19:00 Switzerland , Super League Thun - Lugano
19:00 Spain , Tercera Division Langreo - Atletico de Lugones
19:00 Spain , Tercera Division Manacor - Santanyi
19:00 Ivory Coast , Ligue 1 Moossou - Africa Sports
19:15 Portugal , Primeira Liga Estoril - Aves
19:15 South Africa , Premier League Bidvest Wits - Platinum Stars
19:15 South Africa , Premier League Kaizer Chiefs - Ajax Cape Town
19:30 Belgium , First Amateur Division Dessel - Patro Eisden
19:30 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv A Mandel United - Saint Eloois
19:30 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv B K. FC Turnhout - Cappellen
19:30 Israel , Ligat Ha Al Maccabi Haifa - Yehuda
19:30 Romania , Liga 1 CS U. Craiova - CFR Cluj
19:45 Netherlands , Eredivisie PSV - Den Haag
20:00 Belgium , Jupiler League Eupen - St. Truiden
20:00 Belgium , Jupiler League Kortrijk - KV Mechelen
20:00 Belgium , First Amateur Division ASV Geel - Oosterzonen
20:00 Belgium , First Amateur Division Deinze - Virton
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Acff RWD Molenbeek - RFC Liege
20:00 Belgium , First Amateur Division Dender - Lommel SK
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Acff Sprimont-Comblain - Meux
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Acff Wallonne Ciney - UR La Louviere
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv A KRC Gent - Boom
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv A KRC Harelbeke - Westhoek
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv A Temse - Torhout
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv B City Pirates - Overijse
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv B Hasselt - Lenaarts
20:00 France , Ligue 1 Dijon - Lille
20:00 France , Ligue 1 Caen - Guingamp
20:00 Belgium , Second Amateur Division Group Vfv B Hoogstraten - Tessenderlo
20:00 France , Ligue 1 Montpellier - Metz
20:00 France , Ligue 1 Strasbourg - Toulouse
20:00 France , Ligue 1 Troyes - Amiens
20:00 Spain , Laliga2 Almeria - Cordoba
20:00 Spain , Tercera Division Recambios Colon - Torre Levante
20:00 Belgium , First Amateur Division Chatelet - Oudenaarde
20:30 Belgium , Jupiler League Lokeren - Waasland-Beveren
20:30 Italy , Serie C Group B Fano - Fermana
20:30 Belgium , Proximus League Westerlo - Cercle Brugge KSV
20:30 Italy , Serie C Group B Ravenna - Santarcangelo
20:30 Poland , Ekstraklasa Legia - Plock
20:30 Spain , Laliga2 Albacete - Zaragoza
20:45 Italy , Serie A AS Roma - Cagliari
20:45 Netherlands , Eredivisie Roda - Venlo
20:45 Netherlands , Eredivisie Twente - Vitesse
20:45 Spain , Laliga Atl. Madrid - Alaves
21:30 Portugal , Primeira Liga Braga - Belenenses
6:30 Australia , National Youth League Canberra United U21 - WS Wanderers U21
7:35 Australia , A League Newcastle Jets - Adelaide United
8:30 Asia , East Asian Championship China - North Korea
9:50 Australia , A League Central Coast Mariners - WS Wanderers


Enjoy our free services: soccer predictions (soccer tips, picks), information about today matches, archives of past events, odds movement, comments, analysis, statistics, reviews, soccer predictions, soccer odds, free football predictions, free football tips, free football picks, free soccer tips, free soccer picks.
Page Ranking Tool    Valid XHTML 1.0 Transitional